O nas

ExtraPost jest firmą zajmującą się pośrednictwem usług kurierskich i spedycyjnych. Od 2013 roku dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci mogli korzystać z szerokiej, atrakcyjnej oferty związanej ze spedycją paczek i palet, zarówno na terenie kraju jak i poza jego granicami. Oferujemy kompleksowe świadczenie usług w zakresie optymalizacji i doboru właściwych rozwiązań dla Państwa potrzeb, zawsze starając się przygotować ofertę, która spełni Państwa oczekiwania.

Nasza wieloletnia współpraca z najlepszymi przewoźnikami w kraju oparta o wzajemne zaufanie pozwala nam na pewność działania i oferowanie Państwu wyjątkowo atrakcyjnych rozwiązań w zakresie ogólnopojętej spedycji.

Kwestii związanych z reklamacjami, IT, sprzedażą usług oraz obsługą klientów doglądają nasi doświadczeni pracownicy, którzy pozostają do Państwa dyspozycji w zakresie pomocy we wszelkiego rodzaju pytaniach lub wątpliwościach.

Integracja z Allegro oraz API pozwalające na integrację naszego systemu w Państwa sklepach i platformach pozwalają na szybkie i precyzyjne przetwarzanie zleceń na zamówienia, a ciągle rozwijane i modernizowane rozwiązania webowe zapewniają wysoki komfort użytkowania naszego systemu.

Wychodzimy z pozycji naszych klientów i doskonale rozumiemy Państwa troski i oczekiwania. Staramy się im sprostać i nieustannie dążymy do podnoszenia jakości naszych usług. 

szybki kontakt

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń,
chętnie odpowiemy.

+48 146 966 966

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Serwisy kurierskie
Rozpocznij czat